Välistingimustes müra peamiseks põhjuseks on liiklusmüra või seadmed, mis paigaldatakse väljaspoole hoonet. Seadmete müra võib hakata häirima ka naabermajas elavad elanikke. Kuid ka selline tavaline müra nagu pidev koerte haukumine, muru niitmine, puude saagimine või ehitustööd naaberkrundil võivad teha kodus või tööl olemise talumatuks.
Enamiku kaasaegsete elu- ja kontorihoonete funktsioneerimine ei ole võimalik ilma inseneriseadmeteta, mis vastutavad ehitiste ülalpidamise eest. Mehaaniliste võngete allikad nagu konditsioneeri- ja ventilatsioonisüsteemid, õhksoojuspumbad, reservvõimsust andvad seadmed, liftid ja teised seadmed levitavad vibratsioone ehitise kandekonstruktsioonide kaudu. Samuti rongide ja trammide tekitatav helisageduslik vibratsioon maapinnases ehk struktuurimüra võib levida elumajadesse umbes 30–50 m kaugusele. Struktuuriheli muutub kuuldavaks õhuheliks ehk müraks, kui seda kiirgavad toa seina-, põranda- ja katusepinnad.
Esmaseks ja kõige efektiivsemaks struktuurimüra vibroisolatsiooni meetmeks on seadmete, raudtee või maja varustamine vibroisolaatoritega või isoleeriva eralduskihiga. Igal juhul tuleks analüüsida müra sagedusi ja seade isoleerida. SCW kasutab selleks parimaid kaasaegseid materjale ning teeb koostööd tunnustatud ehitusfirmade ja -poodidega. Meie ekspertidel on 16-aasta pikkune kogemus valdkonnas töötamisel, mistõttu meid võib usaldada.
Uuri lähemalt, kes me oleme ja kuidas me töötame või küsi hinnapakkumist.